Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

Osobní bankrot - řešení Vašich dluhů

Co je to osobní bankrot? Osobní bankrot je legální a účinná cesta, pokud si už nevíte rady s dluhy. Doporučujeme Vám si nejprve přečíst, jak osobní bankrot funguje. Dozvíte se vše potřebné, a pokud splňujete podmínky, můžeme Vám zajistit přihlášení. Vyhlášením osobního bankrotu získáte tyto výhody:

  • Odpuštění dluhů až ve výši 70 %, v některých případech i více
  • Život bez dluhů nejpozději do pěti let
  • Ochrana před exekutorem
  • Zastavení úročení

Průběh naší spolupráce | Volejte 777 210 149

Průběh insolvence

Jak funguje osobní bankrot? 

Osobní bankrot, neboli též oddlužení, je způsob vypořádání svých dluhů s věřiteli v insolvenčním řízení. Po odevzdání návrhu na oddlužení u soudu se Vám zastaví jakékoli úročení dluhů a jste v ochranné lhůtě do rozhodnutí soudu. Čekací doba na rozhodnutí je odlišná u každého případu. Záleží na vytíženosti soudů. Zpravidla je rozhodnuto do dvou měsíců od odevzdání návrhu, ale tato lhůta není nijak omezená. Po rozhodnutí o povolení oddlužení Vám soud přidělí insolvenčního správce a ten bude řešit vypořádání se s věřiteli. Celé oddlužení může trvat maximálně 5 let.

Více informací.

Jak vyhlásit osobní bankrot?

Osobní bankrot na sebe může vyhlásit pouze sám dlužník v zastoupení například advokátem. Zákonem daná cesta udává, že pro přihlášení do insolvenčního řízení je potřeba podat na příslušný krajský soud žádost. Přihláška do osobního bankrotu se podává elektronicky a musí obsahovat všechny zákonné přílohy. Po přihlášení může soud ještě vyžadovat doplnění některých důležitých podkladů k rozhodnutí. Celý Váš případ sledujeme každý den, abychom věděli, co je ve Vašem osobním bankrotu nového a upozorňujeme Vás na případné změny či na rozhodnutí soudce. Jsme s Vámi až do úspěšného rozhodnutí o povolení oddlužení.

Chci vyhlásit osobní bankrot!

Za jakých podmínek v roce 2024?

Pro úspěšné rozhodnutí o povolení oddlužení musíte splňovat zákonem stanovené podmínky osobního bankrotu. Předpokladů pro úspěšné rozhodování je hned několik a musí být splněny všechny - nestačí pouze jedna. Hlavním bodem je splnění schopnosti splatit alespoň minimální % svých závazků. To je zároveň výhoda osobního bankrotu. Nicméně procentuální výše vždy závisí na příjmech dlužníka. Více o podmínkách osobního bankrotu 2024 zjistíte v odkazu níže.

Zobrazit podmínky!

Osobní bankrot

Jedna z možností jak řešit svoje dluhy, je vyhlásit na sebe osobní bankrot. Pro předlužené lidi, kteří již nedokáží řešit svojí situaci nijak jinak, je to vhodná cesta, jak z dluhů ven. S osobním bankrotem se budete muset omezit na životní minimum, ale i s tím se dá vyžít a maximálně po pěti letech budete moci pobírat Váš příjem v plné výši. O osobním bankrotu existuje mnoho mýtů a často se shledáváme s úplně mylnými představami klientů, jak celý proces vlastně funguje.

Nejlépe uděláte, když se obrátíte na nás a my Vám vše vysvětlíme, jak je to podle zákona a rádi Vám osobní bankrot 2024 zajistíme. Tato možnost není ostuda, ale ukázka toho, že chcete řešit svoje problémy. Můžete se podívat na reakce našich klientů, kteří se o svoje problémy začali zajímat. Jejich příběhy spojuje jedno - odvaha udělat vážný krok a vyhlásit osobní bankrot.

Zajištění vypracování přihlášky na osobní bankrot je velmi komplexní záležitost a žádá si to znalost příslušného zákona. V této oblasti jsme specialisté, kteří mají již několikaletou praxi v oboru a hodně úspěšných případů správně oddlužených lidí.

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat na +420 777 210 149, rádi poradíme a pomůžeme k vyřešení situace k Vaší spokojenosti!

Rychlý kontakt x