Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

Osobní bankrot - řešení Vašich dluhů

Co je to osobní bankrot? Osobní bankrot je legální a účinná cesta, pokud si už nevíte rady s dluhy. Doporučujeme Vám si nejprve přečíst, jak osobní bankrot funguje. Dozvíte se vše potřebné, a pokud splňujete podmínky, můžeme Vám zprostředkovat přihlášení. Vyhlášením osobního bankrotu získáte tyto výhody:

  • Odpuštění dluhů až ve výši 70 %
  • Život bez dluhů nejpozději do pěti let
  • Ochrana před exekutorem
  • Zastavení úročení

Průběh naší spolupráce

Osobni bankrot

 Jak funguje osobní bankrot? 

Osobní bankrot, neboli též oddlužení, je způsob vypořádání svých dluhů s věřiteli v insolvenčním řízení. Po odevzdání návrhu na oddlužení u soudu se Vám zastaví jakékoli úročení dluhů a jste v ochranné lhůtě do rozhodnutí soudu. Čekací doba na rozhodnutí je odlišná u každého případu. Záleží na vytíženosti soudů. Zpravidla je rozhodnuto do dvou měsíců od odevzdání návrhu, ale tato lhůta není nijak omezená. Po rozhodnutí o osobní bankrotu soud přidělí insolvenčního správce a ten bude řešit vypořádání se s věřiteli. Celé oddlužení může trvat maximálně 5 let.

Více informací.

Jak vyhlásit osobní bankrot?

Osobní bankrot na sebe může vyhlásit pouze sám dlužník v zastoupení například advokátem. Zákonem daná cesta udává, že pro přihlášení do insolvenčního řízení je potřeba podat na příslušný krajský soud návrh na oddlužení. Přihláška do osobního bankrotu se podává ve dvou kopiích a musí obsahovat všechny zákonné přílohy. Po přihlášení může soud ještě vyžadovat doplnění některých důležitých podkladů k rozhodnutí. Celý Váš případ sledujeme každý den, abychom věděli, co je ve Vašem osobním bankrotu nového a upozorňujeme Vás na případné změny či na rozhodnutí soudce. Jsme s Vámi až do úspěšného vyhlášení.

Chci vyhlásit osobní bankrot!

Za jakých podmínek?

Pro úspěšné vyhlášení musíte splňovat zákonem stanovené podmínky osobního bankrotu. Předpokladů pro úspěšné rozhodování je hned několik a musí být splněny všechny - nestačí pouze jedna. Hlavním bodem je splnění schopnosti splatit alespoň 30% svých závazků. To je zároveň výhoda osobního bankrotu. Nicméně procentuální výše vždy závisí na příjmech dlužníka. Více o podmínkách osobního bankrotu zjistíte v odkazu níže.

Zobrazit podmínky!

Osobní bankrot

Jedna z možností jak řešit svoje dluhy, je vyhlásit na sebe osobní bankrot. Pro předlužené lidi, kteří již nedokáží řešit svojí situaci nijak jinak, je to vhodná cesta, jak z dluhů ven. S osobním bankrotem se budete muset omezit na životní minimum, ale i s tím se dá vyžít a maximálně po pěti letech budete moci pobírat Váš příjem v plné výši. O osobním bankrotu existuje mnoho mýtů a často se shledáváme s úplně mylnými představami klientů, jak celý proces vlastně funguje. Nejlépe uděláte, když se obrátíte na nás a my Vám vše vysvětlíme, jak je to podle zákona a rádi Vám osobní bankrot zprostředkujeme. Tato možnost není ostuda, ale ukázka toho, že chcete řešit svoje problémy. Můžete se podívat na reakce našich klientů, kteří se o svoje problémy začali zajímat. Jejich příběhy spojuje jedno - odvaha udělat vážný krok a vyhlásit osobní bankrot.

Zprostředkování vypracování přihlášky na osobní bankrot je velmi komplexní záležitost a žádá si to znalost příslušného zákona. V této oblasti jsme specialisté, kteří mají již několikaletou praxi v oboru a hodně úspěšných případů správně oddlužených lidí. Další vysvětlení osobního bankrotu je pod tímto odkazem.

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat na +420 777 210 149, rádi poradíme a pomůžeme k vyřešení situace k Vaší spokojenosti!

Rychlý kontakt x