Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

Reference našich klientů

Reference najdete i na Firmy.cz

"Oddlužení pro mě bylo předsevzetí a děkuji panu advokátovi za vyřízení a své rodině za to, že mě k tomu dokopala."
Paní Milada, Most - Leden 2024
 
"Já jsem ocenil hlavně rychlost s jakou bylo vše vyřízeno."
Pan Tomáš, Česká Lípa - Září 2023
 
"Oddlužení mi pomohl najít syn který už se nemohl dívat na mé špatné nálady. Vzal mě na osobně jednání do Boleslavi. Je mi mnohem lépe. Děkuji vám i synovi."
Paní Zlatuše, Mladá Boleslav - leden 2023
 
"Opravdu se mi ulevilo!!! Moc děkuji za pomoc, v kterou jsem již ani nevěřil. Jsem rád že jsem našel právě vás. Díky a přeji mnoho podobných úspěchů!!!"
Pan Bohumil, Svitavy - září 2020
 
"Chtěl bych poděkovat za rychlé vyřízení. Pan advokát mi pomohl s věřiteli a dluhem. Děkuji a doporučuji."
Pan Tomáš, Most - duben 2020
 
"Moc děkuji panu advokátovi za pomoc s mým oddlužením. Vše probíhalo přesně tak, jak jsem očekával"
Pan Radim, Ústí nad Orlicí - červenec 2019
 
"Už jsem ani nečekal, že se dá s mou situací něco dělat. Pana advokáta mi doporučila zná, které věřím. Nyní již řádně splácím splátku, o které se mi před insolvencí ani nemohlo zdát. Ještě jednou moc děkuji a vážím si vaší pomoci."
Pan Dušan, Louny - listopad 2018
 
"Jsem velmi spokojená s Vaší prací. Už jsem ani nedoufala, že by pro mou situaci existovalo řešení. Díky Vašemu přístupu a Vámi odvedené práci se mi spí mnohem lépe. Moc děkuji a když bude někdo potřebovat pomoci jako já, hned Vás doporučím."
Paní Marie, Teplice - květen 2017
 
"Dobrý den,
nemůžu si Vás a celý tým vynachválit. Jste prostě nejlepší z nejlepších a svým osobitým přístupem to je vše jen podtržené.

Nečekala jsem, že se setkáme s někým, kdo nám porozumí, nebudeme se cítit špatně, že někoho obtěžujeme atd. Je mi jasné, že to nebyla jednoduchá práce, ale ani slůvkem jste si nepostěžovali (jak jsme hrozný, jaká je to fuška atd.), tak jak je tomu v dnešní době zvykem. Spolupráce byla jen jedním velkým příjemným překvapením. Pokud se v našem okolí objeví někdo, kdo bude potřebovat Vaši pomoc, nebudeme váhat a předáme doporučení s kontaktem.

Chceme Vám a celému týmu moc ze srdce poděkovat! Díky vám, nám bude zase lépe a budeme moci žít. Jste úžasní a asi ani slova nestačí :) . Přeji všem, aby jste se měli co nejlépe, měli stále tak krásný přístup k lidem a měli co nejvíce úsměvu na tváři :) . Asi to není poslední loučení :) , ale poděkovat jsme chtěli. Opravdu si velice vážíme toho, co jste pro nás udělali."
Paní Jana a pan Daniel, Praha - únor 2017
 
"Děkuji za pomoc. Pan ing. Čížek měl profesionální přístup, věděl přesně jaké dokumenty jsou potřeba doložit a je naprosto obeznámen s problematikou insolvenčního zákona. Celý proces mne stál minimum času, s ing. Čížkem jsme konzultovali veškeré potřebné dokumenty.
Podání návrhu k soudu zařídil taktéž Ing. Čížek. Vřele doporučuji tuto firmu při vzniklých osobních finančních problémů."
Pan Vašek, Plzeňsko - listopad 2016
 
“Profesionální postup. HLAVNĚ VĚDÍ JAKÉ DOKUMENTY DOLOŽIT A JSOU OBEZNÁMENI S PROBLEMATIKOU INSOLVENČNÍHO ZÁKONA. CESTA SE VŽDY NAJDE , JE POTŘEBA VYLOŽIT KARTY NA STŮL A NIC NETAJIT. POMOHLI NA 1**”
Pan Martin, Praha - březen 2016
 
"Děkuji za rychlé a bezproblémové oddlužení švagra. Ráda Vás doporučím!"
Paní Jana, Kladno - prosinec 2015
 
"Dobrý den, chtěl bych Vám velmi poděkovat za vyřešení mé hrozné situace. Už jsem si nevěděl rady."
Pan Aleš, Přerov - červen 2015
 
"Spolupráce s firmou probíhala na profesionální úrovni. Při jednání byli velmi citliví a časově flexibilní dle mých možností."
Paní Ivana, Kutná Hora - únor 2015
 
 "Spadl jsem do dluhové pasti. Měl jsem hodně dluhů z různých půjček. Některé již byly v exekuci a exekutor mi začal ztrhávat peníze z platu. V tu chvíli jsem začal hledat na internetu pomoc. O možnosti osobního bankrotu jsem do té doby nevěděl. Zjistil jsem, že podáním insolvenčního návrhu zastavím konání exekutora. Podle referencí a vystupování jsem zvolil právě tuto společnost. Jednání probíhalo srozumitelně, že jsem všechno okamžitě pochopil. Zpracovaný návrh odevzdala společnost sama na soud a návrh prošel bez potíží. Nyní můžu být již v klidu a žiju bez strachu z exekutora. Děkuji..."
Pan Jakub, Jindřichův Hradec - leden 2015
 
 "Děkuji za pomoc v mé těžké finanční situaci. Pan Čížek byl velmi vstřícný a odpověděl na každou mojí otázku. Celý proces mě stál minimum času a úsilí. Vše vyřešili za mě včetně odevzdání návrhu na soud a já jsem jen čekal na vyjádření soudu. Po 3 týdnech mi soud oddlužení povolil. Doporučuji."
Pan Michal, Praha - září 2014
 
 "Využila jsem bezplatnou konzultaci po telefonu, kdy jsme probrali mojí situaci. Na rozdíl od jiných společností byli ochotni se se mnou sejít hned druhý den. Všechno proběhlo podle mých představ. Za to Vám velmi děkuji."
Paní Milada, Karviná - květen 2014
  

Reference najdete i na Firmy.cz

Rychlý kontakt x