Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

Podmínky pro osobní bankrot

Osobní bankrotPro vyhlášení osobního bankrotu, musíte splňovat několik podmínek. Níže uvedené podmínky musí být splněny zároveň. Nestačí splnit pouze jednu! Splňujete následující podmínky?

  • Vaše závazky jsou minimálně 30 dní po splatnosti
  • Máte minimálně dva věřitele
  • Jste schopni splatit 30 % Vašich závazků za 5 let, jste schopni zaplatit 60 % za 3 roky nebo alespoň minimální procento za 5 let
  • Nemáte záznam v rejstříku trestů hospodářské a majetkové povahy za posledních 5 let

Nezávazná telefonické konzultace ohledně podmínek ZDARMA.

Splňuji podmínky osobního bankrotu!

Podmínky osobního bankrotu jsou uvedeny v příslušném zákoně. Hlavní z podmínek pro vyhlášení osobního bankrotu je dosáhnout na zákonné minimum v podobě minimálního % úhrady svých závazků. Trestní rejstřík bez záznamu z hospodářské činnosti je také hlavní podmínkou pro úspěšný osobní bankrot. Pokud budete mít nějaký záznam a doba bude kratší, jak 5 let od rozsudku, byl by Váš návrh na oddlužení zamítnut. Je zde také podmínka na dva a více věřitelů. To tedy znamená, že nemůžete úspěšně žádat o osobní bankrot pouze s jedním věřitelem. Aby Vám soud mohl povolit insolvenci, musí vidět, že jste v platební neschopnosti a své závazky nejste schopni splácet. To znamená, že musíte mít závazky déle jak 30 dní po splatnosti.

Zároveň je povolené žít mimo Českou Republiku. V osobním bankrotu můžete nadále podnikat, jenom musíte mít dostatečný příjem na hrazení insolvence. Podmínky je nutné splňovat zároveň. Splnění pouze některé nepovede k pozitivnímu rozhodnutí soudu.

Výše uvedený výčet je pouze základní přehled. Chcete mít opravdu jistotu, že Váš případ má šanci, aby u soudu obstál? Poraďte se s odborníky z našeho týmu. Přejděte do karty Kontakt a na mapě vpravo vyberte svůj kraj a poté nejbližší město. Zavolejte na uvedené číslo a náš kolega a odborník na insolvenci Vám poradí a popřípadě s Vámi projedná přihlašování do insolvence.

Nesplňujete některou z podmínek? Zavolejte nám na číslo +420 777 210 149 nebo nám napište pomocí elektronické pošty info@insolvencni-navrhy.cz a my se pro Vás pokusíme najít i jiné řešení Vaší nepříznivé situace.

Nemáte jak zavolat? Stačí uvést Váš telefon do formuláře nahoře stránky a my Vám obratem zavoláme zpět. Jsme tu pro Váš spokojený život bez dluhové situace.

FC Insolvence - podmínky pro osobní bankrot

Rychlý kontakt x