Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

Podmínky pro osobní bankrot 2024

Osobní bankrotPro vyhlášení osobního bankrotu v roce 2024, musíte splňovat několik podmínek. Níže uvedené podmínky musí být splněny zároveň. Nestačí splnit pouze jednu! Splňujete následující podmínky?

  • Vaše závazky jsou minimálně 30 dní po splatnosti
  • Máte minimálně dva věřitele
  • Jste schopni splatit 30 % Vašich závazků za 5 let, jste schopni zaplatit 60 % za 3 roky nebo alespoň minimální procento za 5 let
  • Nemáte záznam v rejstříku trestů hospodářské a majetkové povahy za posledních 5 let

Nezávazná telefonické konzultace ohledně podmínek ZDARMA.

Splňuji podmínky osobního bankrotu!

Podmínky osobního bankrotu jsou uvedeny v příslušném insolvenčním zákoně. Hlavní z podmínek pro vyhlášení osobního bankrotu je dosáhnout na zákonné minimum v podobě minimálního % úhrady svých závazků. Trestní rejstřík bez záznamu z hospodářské činnosti je také hlavní podmínkou pro úspěšný osobní bankrot. Pokud budete mít nějaký záznam a doba bude kratší, jak 5 let od rozsudku, byl by Váš návrh na oddlužení zamítnut.

Je zde také podmínka na dva a více věřitelů. To tedy znamená, že nemůžete úspěšně žádat o osobní bankrot pouze s jedním věřitelem. Aby Vám soud mohl povolit insolvenci, musí vidět, že jste v platební neschopnosti a své závazky nejste schopni splácet. To znamená, že musíte mít závazky déle jak 30 dní po splatnosti.

Zároveň je povolené žít mimo Českou Republiku. V osobním bankrotu můžete nadále podnikat, jenom musíte mít dostatečný příjem na hrazení insolvence. Podmínky je nutné splňovat zároveň. Splnění pouze některé nepovede k pozitivnímu rozhodnutí soudu.

Výše uvedený výčet je pouze základní přehled. Chcete mít opravdu jistotu, že Váš případ má šanci, aby u soudu obstál? Poraďte se s odborníky z našeho týmu. Přejděte do karty Kontakt a na mapě vpravo vyberte svůj kraj a poté nejbližší město. Zavolejte na uvedené číslo a náš kolega a odborník na insolvenci Vám poradí a popřípadě s Vámi projedná přihlašování do insolvence.

Nesplňujete některou z podmínek? Zavolejte nám na číslo +420 777 210 149 nebo nám napište pomocí elektronické pošty info@insolvencni-navrhy.cz a my se pro Vás pokusíme najít i jiné řešení Vaší nepříznivé situace.

Nemáte jak zavolat? Stačí uvést Váš telefon do formuláře nahoře stránky a my Vám obratem zavoláme zpět. Jsme tu pro Váš spokojený život bez dluhové situace.

FC Insolvence - podmínky pro osobní bankrot

Rychlý kontakt x