Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

Zastavení exekuce

Průběh
       exekuce

Pokud máte exekuci například na plat či se bojíte, že Vás exekutor navštíví u Vás doma, obraťte se na nás a my Vám pomůžeme exekuce zastavit. Po přihlášení do insolvence se konání exekutora zastaví. Exekutor nesmí konat a čeká se na rozhodnutí soudu, zda Vám osobní bankrot povolí. Neplaťte zbytečně odměny exekutorům a nemějte strach z jeho osobní návštěvy. Dopomůžeme k zastavení Vašich exekucí legálně a rychle. Svěřte nám svoje problémy.

Exekuce je nepříjemná forma vymáhání dluhů pro dlužníka. Exekutor má různé možnosti, jak finanční prostředky z dlužníka vymáhat. Častým způsoben jsou exekuční srážky ze mzdy. Dopomůžeme Vám zastavit exekuci na mzdu. Dalším možný způsobem je zabavování majetku přímo v místě bydliště dlužníka. Tento způsob je velmi stresový pro předlužené lidi. Zajistíme pro Vás zastavení hrozby z návštěvy exekutora. Exekutor má rovněž právo na zablokování účtu a dlužníci se tak ocitnou bez finančních prostředků. Jsme schopni poradit se zastavením všech druhů exekucí.

FC Insolvence - dopomůžeme zastavit exekuce

Chci zastavit exekuce!

Hrozí Vám exekutor zabavením majetku? Sráží Vám exekutor část z platu?

Vyhlášením osobního bankrotu zastavíte konání exekutora v den podání insolvenčního návrhu na soud. Pokud bude exekutor vykonávat po tomto datu, jedná většinou protiprávně. Insolvence Vám může pomoci v zabavování Vašeho majetku exekutorem. Dluh u exekutora se Vám ovšem nesmaže! Stane se součástí oddlužení, kde můžete zaplatit věřiteli pouze minimální % ale i více podle Vašich možností. Nicméně již bez hrozby, že Vám exekutor přijde do bytu nebo Vám bude brát značnou část z výplaty. 

Co Vám exekutor zabavit nemůže?

Někdy to vypadá, že jsou exekutoři všemocní. Zde je ovšem seznam majetku, který Vám zabavit nemůžou:

 • běžné oblečení a obvyklé vybavení domácnosti,
 • snubní prsteny a jiné podobné předměty osobní povahy,
 • zdravotní potřeby a další věci, které potřebujete vzhledem k Vaší nemoci či tělesné vadě,
 • domácí mazlíčky, čili zvířata, která nejsou chována za účelem chovu,
 • hotovost do částky odpovídající dvojnásobku životního minima jednotlivce.

Ale pozor, nikde není uvedeno, co vše patří do obvyklého vybavení domácnosti. V praxi to pak dopadá tak, že je na jednotlivých exekutorech, co do obvyklého vybavení domácnosti zahrnou. Exekutor Vám tak může zabavit televizor či sedací soupravu, ač tyto věci bývají v současné době považovány za obvyklé vybavení domácnosti. Zpravidla by exekutor neměl zabavit věci, které slouží k základním životním potřebám. Jak se však bránit, zabaví-li Vám exekutor věci, o kterých se domníváte, že slouží k uspokojování základních životních potřeb? Máte možnost podat na konkrétním exekutorském úřadu vylučovací žalobu ohledně těchto konkrétních věcí.

Řešte svojí situaci hned a požádejte nás o zastavení exekucí. FC Insolvence - konec exekucí.

Rychlý kontakt x