Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

FC Insolvence

Tvoříme profesionální tým zaměřený především na osobní bankrot. Náš kolektiv je tvořený odborníky na insolvenční zákon s mnoholetou praxí. V oblasti insolvencí působíme již mnoho let a za tu dobu jsme pomohli více než 1500 klientům. Našim cílem je najít řešení Vaší nepříznivé finanční situace. Po zkušenostech se špatnými referencemi na konkurenční společnosti volíme lidský přístup, okamžitou komunikaci a pravdomluvnost. Jsme tu od toho, abychom Vám pomáhali. Posoudíme Vaší situaci a případně poukážeme na vhodnost Vašeho případu na oddlužení. Vždy jednáme narovinu a netlačíme klienty do osobního bankrotu, pokud je pro ně nevýhodný nebo u soudu neobstojný. Zakládáme si na referencích a doporučeních.

V rámci našich služeb spojených s vyhlášením osobního bankrotu Vám nabízíme:FC Insolvence

  • Odborné poradenství s osobním bankrotem
  • Návrh vhodného řešení
  • Sepis insolvenčního návrhu
  • Dohled na průběh insolvenčního řízení
  • Poradenství po celou dobu Vašeho oddlužení

Nejste-li si jistí, jak insolvenční řízení probíhá a co obnáší, neváhejte se nás zeptat. Nezávaznou telefonickou konzultaci Vám poskytneme zdarma. A rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy ohledně osobního bankrotu, insolvence a oddlužení. Pomáháme k insolvenčnímu řízení v Praze, Brně a celé České republice.

Potřebuji oddlužit!

Jsme insolvenční-návrhy.cz
FC Insolvence
 

Pokud jsme Vás přesvědčili, volejte 777 210 149. Pokud stále ještě ne, podívejte se na naše reference a přesvědčte se o našich kvalitách zde.

Rychlý kontakt x