Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

Návrh na povolení oddlužení

Našim cílem je zajištění dobře podaného návrhu na povolení oddlužení. V oblasti insolvencí se pohybujeme již více než 5 let a už jsme dokázali vyřešit hodně vážných případů, ovšem se šťastným koncem. Díky těmto zkušenostem dokážeme poradit klientům, jak řešit špatnou finanční situaci. Využijte bezplatnou telefonickou konzultaci a pokusíme se najít řešení i pro Vás. Pokud si budete přát osobní schůzku, sejdeme se v místě, kde Vám to nejvíce vyhovuje. Jsme velmi flexibilní. Na schůzce proběhne osobní seznámení, detailnější prostudování Vašeho případu a zvolení správného postupu. Po domluvě Vám zajistíme sepsání návrhu na oddlužení. Máme 99% úspěšnost našich případů.

Podání insolvenčního návrhu

Stejně jako u většiny soudně řešených případů, i před samotnou insolvencí musí být zaslán patřičný dokument ke krajskému soud podle Vašeho trvalého bydliště. Pokud tedy chcete zažádat o insolvenci, je třeba sepsat návrh na oddlužení. Ten musí obsahovat i zákonem dané přílohy. Insolvenčním návrhům se věnujeme již několik let a zajistíme Vám přihlášení do insolvence. Insolvenční řízení začne až po podání insolvenčního návrhu na soud. Tento dokument ve většině případů nemůže podat sám dlužník a je třeba využít kvalifikovaných služeb. Nárok na úspěch u soudu mají jenom kvalitně zpracované podklady.

Sepis návrhu na oddlužení

Co to je návrh na oddlužení?

Pro přihlášení do insolvence je třeba podat návrh na povolení oddlužení. Ten se musí podat na krajský soud, pod který spadá dlužníkovo trvalé bydliště. Po odevzdání návrhu na soud se Vám jako dlužníkovi zastaví úročení a hrozba exekutora. Po úspěšném rozhodnutí běží lhůta, kdy se mohou přihlašovat Vaši věřitelé. Rozhodnutí soudu, zda Vám povolí oddlužení, se liší podle vytíženosti soudů. Tato doba se tedy předem nedá odhadnout.

Volejte 777 210 149

Návrh na oddlužení se podává na formuláři, který musí být vyplněn důkladně, pravdivě a především kompletně. I kvůli malému zanedbání může soud zamítnout Váš návrh na povolení oddlužení. Žádosti se mohou podávat opakovaně s kratším časovým odstupem. Ale z důvodu opětovného naskakování úroků nebo vidiny exekutora se vyplatí podat přihlášku do insolvence v pořádku napoprvé. Další součástí jsou přílohy, které se musejí přikládat povinně. Těchto příloh je vcelku hodně a musejí být podobně jako návrh na oddlužení precizně zpracovány.

Jak podat insolvenční návrh?

  1. Splnit podmínky pro oddlužení
  2. Pokud máte ekonomické či právní vzdělání, můžete si insolvenční návrh podat sami
  3. Případně se s žádostí o oddlužení obraťte na nějakou akreditovanou společnost či advokátní kancelář
  4. Připravte si potřebné dokumenty pro podání insolvenčního návrhu
  5. Budou potřeba Vaše podpisy a případná další součinnost
  6. Návrh na povolení oddlužení je nutné poslat na příslušný Krajský soud

Nechte složitosti na nás!

FC Insolvence - podání insolvenčního návrhu

Rychlý kontakt x