Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

Insolvenční kalkulačka

Insolvenční kalkulačka je zajímavý nástroj pro výpočet orientační výše splátek. S tímto pomocníkem pro oddlužení dostanete představu o výši svojí splátky v roce 2023 a tedy i případně o době trvání insolvence. Kalkulátor splátek je vždy aktuální, ale zatím bohužel funguje pouze pro insolvenci jednotlivce. Potřebujete si tedy spočítat, kolik budete splácet v insolvenci? Nebo potřebujete vědět, zda na oddlužení (osobní bankrot) dosáhnete?

Kalkulačka

Jak insolvenční kalkulačka 2024 funguje?

Kalkulátor výše splátek v oddlužení se v průběhu let mění. Změny v insolvenční kalkulačce záleží na zákoně a jeho novelách. Výše splátek v insolvenci bude vždy záležet na Vašem aktuálním příjmu. Pokud se Vám příjem zvýší, je velmi pravděpodobné, že se Vám zvýší i měsíční splátka. Kalkulačka na oddlužení od 1.1.2024 prošla změnou a poradí Vám, jaká bude Vaše přibližná měsíční splátka. Zohledňuje se více faktoru, než jenom čistý příjem. Pro insolvenční kalkulačku je důležitá i vyživovací povinnost, zda nějakou máte. Kalkulačka osobního bankrotu má pouze informativní charakter!

Pro individuální výpočet volejte 777 210 149

Insolvenční kalkulačka

Algorytmus pro kalkulátor splátek pro oddlužení je vcelku snadný. Reflektuje některé podmínky k dosažení insolvence. Kalkulačka ovšem nezahrnujeme všechny podmínky pro splnění osobního bankrotu. Lze na ní ověřit, zda dosáhnete na zákonem dané minimum %, které musíte v oddlužení splatit. Výpočet Vám ukáže i přibližnou částku, kterou v insolvenci budete platit. Tato kalkulačka bohužel neumí vypočíst splátku pro společné oddlužení manželů. Pokud Vás to zajímá, kontaktujte nás a my Vám odhadovanou částku v insolvenci sdělíme.

Komu slouží kalkulačka oddlužení?

Jak tu již zde zaznělo, jedná se o orientační nástroj, který by Vám měl dát alespoň představu o výši splátky. Nástroj kalkulačky v oddlužení je vhodný pro všechny, kteří zamýšlí nebo uvažují o řešení svojí situace insolvencí. Proto byl tento instrument vyvinut a je aktualizován podle současných znění zákona. S insolvenční kalkulačkou dostanete představu o tom, zda na oddlužení dosáhnete či nikoli a jak asi bude vypadat měsíční splátka. Ovšem nekalkuluje s vlastněním nemovitostí a dalšími faktory.

Rychlý kontakt x