Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

Insolvenční kalkulačka

Insolvenční kalkulačka je zajímavý nástroj pro výpočet orientační výše splátek. S tímto pomocníkem pro oddlužení dostanete představu o výši svojí splátky a tedy i případně o době trvání insolvence. Insolvenční kalkulačku provozuje přímo stát a je vždy aktuální. Kalkulačka pro oddlužení zatím bohužel funguje pouze pro insolvenci jednotlivce. Potřebujete si tedy spočítat, kolik budete splácet v insolvenci? Nebo potřebujete vědět, zda na oddlužení (osobní bankrot) dosáhnete? Klikněte níže:

Kalkulačka

Jak insolvenční kalkulačka funguje?

Kalkulátor výše splátek v oddlužení se v průběhu let mění. Změny v insolvenční kalkulačce záleží na insolvenčním zákoně nebo na jeho novelách. Výše splátek v insolvenci bude vždy záležet na Vašem aktuálním příjmu. Pokud se Vám příjem zvýší, je velmi pravděpodobné, že se Vám zvýší i měsíční splátka. Kalkulačka na oddlužení Vám poradí, jaká bude Vaše přibližná měsíční splátka. Zohledňuje se více faktoru, než jenom čistý příjem. Pro insolvenční kalkulačku je důležitá i vyživovací povinnost, zda nějakou máte. Kalkulačka osobního bankrotu má pouze informativní charakter! Pokud chcete znát přesnější částku v oddlužení, kontaktujte nás.

Algorytmus pro kalkulátor splátek pro oddlužení je vcelku snadný. Reflektuje některé podmínky k dosažení insolvence. Kalkulačka ovšem nezahrnujeme všechny podmínky pro splnění osobního bankrotu. Lze na ní ověřit, zda dosáhnete na zákonem dané minimum %, které musíte v oddlužení splatit. Výpočet Vám ukáže i přibližnou částku, kterou v insolvenci budete platit. Tato kalkulačka bohužel neumí vypočíst splátku pro společné oddlužení manželů. Pokud Vás to zajímá, kontaktujte nás a my Vám odhadovanou částku v insolvenci sdělíme.

Komu slouží kalkulačka oddlužení?

Jak tu již zde zaznělo, jedná se o orientační nástroj, který by Vám měl dát alespoň představu o výši splátky. Nástroj kalkulačky v oddlužení je vhodný pro všechny, kteří zamýšlí nebo uvažují o řešení svojí situace insolvencí. Proto byl tento instrument vyvinut a je aktualizován podle současných znění zákona. S insolvenční kalkulačkou dostanete představu o tom, zda na oddlužení dosáhnete či nikoli a jak asi bude vypadat měsíční splátka. Ovšem nekalkuluje s vlastněním nemovitostí a dalšími faktory.

FC Insolvence

Rychlý kontakt x