Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

Insolvence Ústí nad Labem

usti nad labemZaměřujeme se na oddlužení v Ústí nad Labem! Zastavte si vymáhání (včetně toho exekučního). Poradíme Vám také jak s insolvencí stopnout další narůstání úroků. V osobním bankrotu můžete mít pouze jednu únosnou měsíční splátku na Vaše závazky. Pokud tedy potřebujete radu, zavolejte na telefonní číslo níže.

Volejte 777 210 149

FC Insolvence Ústí nad Labem

Osobní bankrot v hlavním městě severního kraje Ústí nad Labem řešte nejlépe s námi. Budete mít jistoty správně zpracovaného návrhu na povolení oddlužení panem advokátem a tak tu maximální šanci, že Vám insolvenci soud povolí. Už se nám podařilo zajistit mnoho osobních bankrotů v Ústí, takže máme mnoho zkušeností, které Vám mohou pomoci. Pomůžeme Vás oddlužit a celý proces důkladně vysvětlíme. Pomáháme s insolvencí po celém Ústí nad Labem a samozřejmě přilehlém okolí.

Výhody insolvence v Ústí

Špatná finanční situace ještě neznamená konec všeho. Naštěstí existuje řešení, které při splnění podmínek pro oddlužení přináší výhody, které může našim klientům z Ústí nad Labem pouze insolvence. Níže jmenujme ty nejzajímavější z našeho pohledu:

  • Splácíte pouze jednou měsíční splátkou
  • Neplatíte žádné další úroky a penále
  • Pokud čelíte vymáhání, to je v rámci insolvence ukončeno
  • Je zde možnost odpuštění části dluhu

Další důležitý fakt je, že toto oddlužení má omezenou délku splácení. Výše měsíční splátky se určuje podle Vašeho příjmu nebo můžete mít dárce. V případě vlastnění nemovitosti či jiného hodnotného majetku se poskupuje trochu jinak.

V Ústí se můžete potkat osobně s člověkem, který se dlouhodobě problematice oddlužení věnuje. Zabýváme se zde insolvencí jinak také nazývanou osobní bankrot. V případě zájmu jsme schopni Vám poradit, jak konsolidovat úvěry a půjčky. Naším cílem je radit Vám, jak se správně oddlužit.

Rychlý kontakt x