Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

Nezvládáte splácet svoje dluhy?

V případě, kdy nezvládáte splácet všechny dluhy řádně a včas, je vhodné pomoc a informovat se na možná řešení. Jedno takové může být celkové oddlužení, které Vám sloučí dluhy do jedné splátky hrazené měsíčně. Například insolvence je vhodné řešení, když nezvládáte splácet dluhy. Dokáže totiž zastavit vymáhání a úročení.

Rychlá pomoc s dluhem

Jaké je řešení?

Jestli jste se ocitli ve špatné finanční situaci, doporučujeme tento problém začít řešit co nejdříve. Pokud budete dluhy odkládat, porostou Vám zbytečně úroky a penále. Vyhněte se vymáhání a zastavte exekuce. Existuje několik řešení, jak se zbavit dluhů:

 1. Osobní bankrot zvaný též insolvence
 2. Konsolidace a refinancování v bance
 3. Upravení splátkových kalendářů

V první řadě začněte komunikovat s věřitelem a sdělte mu, že nezvládám splácet dluh. Popište důvody, proč tomu tak je a zkuste se domluvit na řešení, které je ve Vašich možnostech. Jestli dostanete negativní odpověď, můžete celou věc řešit insolvencí. Zde jsou základní podmínky:

 • Minimálně dva věřitele
 • Po splatnosti 30 dní, ideálně déle
 • Příjem, ze kterého bude možné hradit insolvenci

V případě zájmu nejprve kontaktujte odborníka se zkušeností a zeptejte se na celý průběh insolvenčního řízení, podmínky a proberte spolu vhodnost takové řešení nezvládání splácení dluhu právě pro Vás. Výhody osobního bankrotu jsou především:

 • Jedna splátka měsíčně
 • Bezúročný proces a bez vymáhání
 • 5 let je maximální doba splácení
 • Možnost odpuštění určitého procenta dluhů

Případně se dojděte zeptat do banky, zda by Vám nemohli půjčky a úvěry konsolidovat. Existují také nebankovní organizace, které nabízejí třeba refinancování. Hlídejte si ale úrokové sazby včetně RPSN. Nezvládat svoje dluhy není ostuda, může se to stát každému.

Postup

Jestli jste se rozhodli, že svoje dluhy chcete řešit, můžete postupovat podle níže uvedeného scénáře. Mnoha lidem toto řešení pomohlo se splácením dluhu. Můžete to vyzkoušet i Vy.

 1. Vyplňte číslo ve formuláři nahoře
 2. Proberete situaci se zkušeným odborníkem
 3. Domluvte si schůzku na nejbližší pobočce
 4. Nechte zpracování na advokátovi
 5. Dodržujte proces oddlužení

Jednáme velmi rychle, protože i v tomto případě platí, že čas jsou peníze. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy a poradíme, jak postupovat při nesplácení Vašeho dluhu. Jsme zde pro Vás a pomáháme Vám již mnoho let. Tímto děkujeme za projevenou důvěru.

Jak probíhá oddlužení?

Forem oddlužení je vcelku hodně. Každá z nich může být vhodná pro někoho jiného. Pokud se ale bavíme o oddlužení formou insolvence, tak to probíhá podáním žádost, které se říká návrh na povolení oddlužení. Tato žádost se podá na soud, který nejdřív musí oddlužení schválit. Pokud ovšem splňujete podmínky a udělali jste všechno správně.

Následně soud přidělí insolvenčního správce, které bude mít kontrolu nad Vaší splácením dluhu. Po dobu osobního bankrotu nesmí vznikat dluhy nové. Oddlužení probíhá a trvá s limitem pro maximální délku splácení. Je možné uhradit pouze částečné procento a zbytek nesplaceného dluhy Vám může být odpuštěn.

Rychlý kontakt x