Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

Insolvence důchodce

Oddlužení invalidních důchodců má kratší trvání s maximální délkou 3 roky a minimální splátkou zhruba 2 200,- měsíčně. Není potřeba dokládat žádný jiné příjem než důchodový výměr. Dojde k ukončení exekucí, zastavení vymáhání a dluhy se nebudou navyšovat o penále. Platí pro invaliditu druhého a třetího stupně.

Potřebuji oddlužit jako důchodce

Insolvence důchodců probíhá podobně jako u všech ostatních fyzických osob. Musíte mít alespoň dvě instituce, kterým dlužíte a nejste schopni dále splácet. Oddlužení invalidních důchodců je zákonná cesta, jak se dostat rychle ze všech dluhů. Osobní bankrot lze vyhlásit také ve starobním důchodu.

Jak na to?

  1. Kontaktujte nás třeba telefonicky
  2. Sjednejte si osobní schůzku ve Vaší blízkosti
  3. Nechte si všechny výhody oddlužení důchodců vysvětlit
  4. Požádejte o zastupování pana advokáta po celou dobu vyřizování

Je nutné být v zastoupení, jelikož dlužník sám si podat návrh na povolení oddlužení nemůže. Zastoupen může být právě advokátem nebo insolvenčním správce, notářem, exekutorem či akreditovanou organizací.

Insolvence důchodce

Co od Vás budeme potřebovat?

  • Doklady k jednotlivým závazkům
  • Důchodový výměr k invalidnímu nebo starobnímu důchodu
  • Případně doložit další zdroj příjmů
  • Výpis z trestního rejstříku

Další potřebné informace zjistíme na osobní schůzce. Pokud nebudete splňovat podmínky pro insolvenci důchodců, řekneme Vám to včas a nebudete muset nic platit. V opačném případě Vás provedeme procesem až do úspěšného konce s výsledkem oddlužení invalidních a starobních důchodců v krátké době.

Oddlužení důchodce je výhodná a efektivní možnost, jak se zbavit dluhů jednou pro vždy a mít klidné stáří. Zákon udává, že insolvence mohou důchodci využít pouze jednou za život. Ve většině případů jsou dlužníci poučeni ze svých předchozích chyb a není nutné se tím znovu zabývat. Výhody oddlužení invalidních důchodců stanovuje sám zákon České republiky a umožňuje odpuštění větší části z celkových dluhů.

Rychlý kontakt x