Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

Jak řešit dluhy

Řešení dluhů začíná v uvědomění si vážnosti situaci. V případě předlužení naštěstí existují legální možnosti, jak se dluhů zbavit. Přečtěte si, jak řešit dluhy správně. Poradíme Vám s kompletním oddlužením osobně přímo ve Vašem okolí. Můžete nám zavolat na číslo 777 210 149 a my Vám rádi odpovíme na Vaše dotazy nebo se domluvíme na osobní schůzce.

Potřebuji řešit dluhy

V případě, že máte dluh pouze u jednoho věřitele a nejste schopni ho splácet řádně, doporučujeme vstoupit do jednání přímo s poskytovatelem úvěru. Můžete zkusit domluvit mírnější splátky nebo jejich krátkodobý odklad. V případě již exekučního vymáhání bude domluva pravděpodobně složitější ale i takový dluh se dá řešit.

5 tipů, jak řešit svoje dluhy

V rámci naší dluhové poradny Vám přináší 5 tipů, které naši klienti mohou aplikovat jako řešení dluhů v různých životních situacích. Každému může fungovat něco jiného a velmi záleží na okolnostech situace. Můžete vyzkoušet:

 1. Oddlužení formou insolvence, která zastaví vymáhání
 2. Konsolidovat půjčky do jedné únosné měsíční splátky s lepším úrokem
 3. Refinancovat úvěr či hypotéku
 4. Uskromnit se a posílat mimořádné splátky a umořování dluhu
 5. Zvýšit příjem brigádou nebo přesčasy v práci

Pokud tedy máte dluhy, nezoufejte. Řešení začíná u Vás, kdy je potřeba si uvědomit vážnost situace. Není ostuda vyhledat odbornou pomoc. Můžete se také svěřit rodině nebo známým. Nejste na to sami, protože my jsme zde pro Vás!

Výhody oddlužení

Jestliže splňujete podmínky insolvence, je možné vyhlásit osobní bankrot. Tato forma oddlužení má pro žadatele výhody. Samozřejmě se netýkají všech, protože jsou případy, které na insolvenci nedosáhnou. Nicméně o oddlužení je v České republice pořád velký zájem a to především kvůli těmto výhodám:

 • Pouze jedna splátka, které pokryje všechny věřitele
 • Dluh se již nenavyšuje, protože je zastavené úročení
 • Nesmí být vymáhání a exekutor nesmí konat
 • Omezená doba trvání průběhu oddlužení
 • Je zde reálná možnost k odpuštění části dluhu

Na druhou stranu má insolvence také nevýhody. Insolvenční správce dohlíží na Vaše příjmy a někdy také výdaje. V oddlužení Vám nesmí nikdo půjčit. Jste vidět v insolvenčním rejstříku dostupném na internetu (pouze při zadání údajů). Obecně ale platí převaha výhod oddlužení nad nevýhodami. Zkuste se poradit se svým odborníkem ve Vašem okolí.

Pomoc při řešení dluhů

Zde je navrhovaný postup, který můžete v případě potřeby využít:

 1. Zavolejte nám. Telefonní číslo je 777 210 149
 2. Proberte po telefonu základní informace
 3. Domluvte si osobní schůzku, kde je možné projít dokumenty
 4. Poraďte se o možnostech oddlužení
 5. Realizujte vhodný návrh právě pro Vás

Na uvedeném čísle se Vám budeme věnovat a na každém příběhu nám záleží. Do špatné finanční situace se může dostat každý a důvodů či příčin může být mnoho. Zabýváme se řešením dluhů již řadu let a do každého případu dáváme zkušenosti. Neváhejte a řekněte si o pomoc také Vy!

Rychlý kontakt x