Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

Oddlužení Praha

prahaNabízíme odborné dluhové poradenství a rychlé vyřízení oddlužení pro celou Prahu. Přistupujeme k Vám profesionálně a individuálně s maximální diskrétností. Poradíme Vám vhodnou cestu k životu bez dluhů a popíšeme všechny možnosti oddlužení. Domluvte si osobní schůzku přímo v Praze.

Volejte 777 210 149

I přesto, že je Praha místo s nejvyšší průměrnou mzdou v České Republice, potřebuje zde stále hodně lidí pomoc s dluhy. Insolvence neboli osobní bankrot je jednou z možností za předpokladu splnění podmínek tohoto oddlužení. Pro konzultaci možností volejte na výše uvedené číslo. Máme velké kapacity celé advokátní kanceláře a pracujeme rychle s maximální odborností. Osobní přístup je samozřejmostí - insolvence Praha včetně dluhové poradny jsou zde pro Vás každý den v týdnu.

Jak se dostat z dluhů?

Pod pojmem oddlužení se skrývá mnoho forem, které lze v závislosti na situaci využít. V Praze se často skloňuje osobní bankrot, který umožní sloučení splátek do jedné s pozastavením dalšího úročení. Zároveň dojde k zastavení vymáhání včetně exekuce dlužníka. Doporučujeme zkonzultovat vhodnost konkrétní cesty z dluhů s naším odborníkem. Pokud například vlastníte nemovitost, bude potřeba pravděpodobně postupovat jinak.

Dluhová poradna Praha

Praha si s celorepublikovým srovnáním zadlužených osob stojí dobře. Stále se zde nacházejí ale ti, kteří potřebují s oddlužením pomoci. Pražská dluhová poradna nabízí individuálním přístup ke každému jednotlivci nebo třeba k manželskému páru. Existují také možnosti bankrotu pro OSVČ či společnosti. Insolvenční řízení má na starosti Městský soud v Praze.

Adresa insolvencí je Karpatská 856/7, Praha 10 PSČ 100 00. Osobní schůzku je nutné si předem objednat. Pracovní hodiny jsou ve všední dny od 7:00 do 18:00 a o víkendu po dohodě. Volat můžete kdykoli a případně se ozveme zpět. Kancelář v Praze má velkou kapacitu a zvládne odbavit značné množství insolvencí za jeden pracovní den.

Jaké podklady jsou důležité?

  • Především dokumenty k závazkům (exekuční příkazy, smlouvy, upomínky apod.)
  • Doložení příjmů (pracovní smlouva, živnostenský list, evidence z úřadu práce či například nemocenská nebo mateřská)
  • Výpis z katastru nemovitostí, výpis z rejstříku trestů, výpis z centrální evidence exekucí apod.
  • Další podklady podle způsobu oddlužení

Určitě není potřeba dokládat všechny výše uvedené podklady. Výčet slouží pouze pro lepší představu.

Oddlužení v Praze Vám dopřeje klidnější život bez dluhů. Vyhlášením osobního bankrotu se budete moci zase trochu finančně nadechnout. Můžete se dostavit osobně k nám nebo si sjednejte schůzku na místě v Praze, které Vám vyhovuje. Ohledně oddlužení Vám poradíme také na telefonu a to vždy zdarma.

Rychlý kontakt x