Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

Zjištění dluhů | Poradíme Vám | 777 210 149

27.7.2018

Vážení návštěvníci,

hodně našich klientů se na nás obrací s otázkou, kde zjistit svoje dluhy, protože již ztratili přehled o stavu svých závazků. Taková situace může nastat hned. Dokumenty se ztratí při stěhování, omylem se vyhodí s dalšími papíry nebo jen nepřeberete včas poštu. Příčinou může být rovněž zapomenutá nezaplacená pokuta nebo jedna neodešlá platba za telefon. Naštěstí existuje náš návod na zjištění dluhů. Poradíme Vám pár tipů, kde dluhy hledat.

Chci řešit svoje dluhy

Zatím v naší republice není jednotný centrální systém všech dluhů a dlužníků, bohužel. V první řadě Vám doporučujeme prohledat registr SOLUSmadluhy.cz nebo jiné online dostupné evidence. Nutno upozornit, že výpisy jsou často zpoplatněné. Částka za zjištění dluhů ale není enormní. V případě exekucí můžete požádat soud o vypsaní exekucí na svou osobu. Další cestou, kde zjistit dluhy, je obvolat svoje věřitele a požádat je o zaslání dokumentu, dokládající Váš dluh.

Snadná cesta, jak zjistit svoje dluhy

Tou nejsnadnější cestou zjistíte pouze exekuce proti Vám vedené - paradoxně. Například na pobočce České pošty Vám udělají výpis z centrální evidence exekucí. Pokud na přepážce Czechpoint požádáte o rozšířený výpis, měly byste vidět také částky. Jejich vyčíslení ale berte orientačně, protože se neaktualizují denně a nemusí zahrnovat příslušenství (úroky, odměny exekutora apod.) Ostatní dluhy v registrech ani být nemusí.

5 tipů kde zjistit dluhy

 1. Již zmíněná centrální evidence exekucí dostupná na České poště, na soudě nebo také online
 2. Bankovní a nebankovní registry BRKI, NRKI
 3. Online dostupné evidence dluhů jako SOLUS nebo madluhy.cz
 4. Zaslání žádost ke zjištění dluhů Vašim věřitelům - tento tip je nejlevnější cestou, jak svoje dluhy zjistit
 5. Obeslat státní organizace (finanční úřad, ČSSZ a jiné)

Buďte připraveni, že to trochu úsilí zabere. Za celkový přehled o Vaší finanční situaci to ale určitě stojí.

Zjistíme Vaše dluhy za Vás

Rádi Vám s celou situací pomůžeme a pokud nemáte čas nebo chuť zjišťovat všechny svoje dluhy, jsme tu pro Vás. V rámci našich právních služeb jsme schopni dohledat s Vaším souhlasem všechny závazky proti Vám vedené a to ve velmi krátkém čase. Jak to celé funguje?

 • Kontaktujte nás na čísle 777 210 149 nebo prostřednictvím formuláře v horní části stránky
 • Vyžádáme si od Vás základní informace o Vaší současné dluhové situaci
 • Zjistíme Vaše dluhy na základě plné moci, které lze dohledat prostřednictvím dostupných informačních kanálů
 • V rámci právní rozboru posoudí pan advokát nejprve oprávněnost závazků a následně celou situaci
 • Navrhneme Vám další řešení finanční situace a doporučíme Vám, jak se dluhů zbavit.
 • Pomůžeme Vám v případě zájmu s konkrétním řešením

Co se zjištěnými dluhy?

Ve chvíli, když už víte, komu a kolik dlužíte, bude na čase otázka co dál. Jedním z řešení je oddlužení formou insolvence - někdy se také tento proces nazývá osobní bankrot. Po zjištění dluhů můžete touto zákonnou formou ukončit exekuce, zcela zastavit vymáhání od věřitelů a dalších agentur, pozastavit navyšující se úročení. Jedna únosná měsíční splátka nebo možnost v některých případech ani nezaplatit celý svůj zjištěný dluh je dalším bonusem. Rádi Vám poradíme na osobní schůzce. Působíme ve všech důležitých lokalitách.

FC Insolvence- zjištění dluhů

Rychlý kontakt x