Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

Výkup nemovitostí

17.3.2023

Výkup nemovitostí je pomoc, jak se zbavit dluhů. Pokud jste se dostali do předlužené situace a máte nemovitost, v insolvenčním řízení by se vaše nemovitosti nebo podíly na nemovitostech v první řadě nabízely k prodeji a insolvenční správce by se tedy snažil o jejich zpeněžení.

Potřebuji vykoupit nemovitost

Na trhu jsou společnosti, které Vám nemovitost vykoupí případně rovnou uhradí vaše závazky a ve vaší nemovitosti Vás nechají třeba i bydlet za nájemné. V případě oddlužení s nemovitostí existuje více variant a není potřeba situace vždy řešit insolvencí neboli osobním bankrotem.

Jak postupovat při výkupu?

V první řadě je důležité učinit rozhodnutí, že budete řešit svoji situaci výkupem nemovitosti. Často právě toto rozhodnutí bývá tím nejtěžším krokem. Život píše různé scénáře, ale právě výkup nemovitosti může být cesta k lepšímu životu bez dluhů. Prodávat nemovitost sám, může být zdlouhavý proces, při kterém rostou zbytečně úroky z dluhů. Výkup nemovitostí lze udělat okamžitě a za hotové peníze. Postupovat můžete následovně:

  1. Kontaktujte RH INVESTMENTS, s.r.o. na čísle 739 018 209
  2. Nechte si posoudit stav nemovitosti a odhad výkupní ceny
  3. Přečtěte si nabídku na výkup Vaší nemovitosti bez skrytých poplatků
  4. Pokud nabídku přijmete, peníze můžete obdržet do 48 hodin

Počítejte, že výkupní cena bude trochu nižší než ta tržní, ale i tak tento prodej nemovitosti může být pro Vás v dané situaci výhodný. Na stavu nemovitosti nezáleží a každá má svého kupce. Do výkupu nemovitostí spadají byty, rodinné doby, komerční prostory i pozemky.

Co všechno výkup může pokrýt?

Pokud jste se dostali na tuto stránku, je možné, že bojujete s finanční situací. Právě v takových situacích je lepší mít alespoň nějaký majetek na zpeněžení než vůbec žádný. Výkup nemovitostí Vás může osvobodit od:

  • Exekucí
  • Insolvence
  • Nedobrovolné dražby
  • Věcných břemen
  • Zástavního práva či hypotéky

Pokud bude hodnota nemovitosti převyšovat výši Vašich dluhů, zbylé prostředky Vám samozřejmě zůstanou. Po domluvě je možné s investorem dohodnout, že finanční prostředky budou vyplaceny přímo na účty věřitelů. U zástavního práva bude toto podmínkou.

Co je to výkup nemovitostí

Na rozdíl od přímého prodeje skrze realitní kancelář či inzerentní server, Vás při výkupu nemovitostí oslovená společnost učiní rovnou nabídku na základě analýzy situace. Důležité je, že výkup nemovitosti je rychlý proces bez zbytečného a dlouhého čekání. Specializovaná společnost Vám může pomoci také s právními dokumenty a komunikaci s věřiteli.

Jedná se o přímý prodej, kdy investor je schopen vyplatit peníze hotově bez nutnosti úvěrování a ve velmi krátkém čase. Většinou výše výkupní ceny nehraje pro realizaci obchodu roli. Dokonce existují možnosti, kdy můžete po výkupu v nemovitosti nadále bydlet formou nájemného nebo zpětného leasingu. Informujte se u odborníků na výkupy nemovitostí a nechte si zdarma zhodnotit Vaší situaci.

Rychlý kontakt x