Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

Jak se dostat z dluhů?

Poradíme Vám, jak se dostat z dluhů, když už nevíte jak dál. Naštěstí jsou zde legální možnosti oddlužení, které mají různé výhody pro všechny osoby v platební neschopnosti. Třeba využijete některou z nich právě Vy a z dluhů se dostanete.

Potřebuji se dostat z dluhů

Velmi oblíbenou cestou, jak se dostat z dluhů jednou pro vždy je insolvence. Ta přináší dlužníkům výhody, pro které tuto možnost oddlužení využívá stále velké procento populace. Níže si můžete přečíst ty nejzajímavější z nich:

  • Pouze jedna splátka na všechny dluhy
  • Reálná možnost odpuštění velkého procenta dluhu
  • Bez vymáhání a úročení
  • Jasně daný limit délky splácení

Jak to celé oddlužení probíhá?

Vyhlásit osobní bankrot je možné po splnění podmínek. Již na začátku využijte pomoc specialisty, který bude moci Vaši situaci zhodnotit a doporučit vhodnou formu, jak se dostat z dluhů. Pro vypracování návrhu na povolení oddlužení je důležité zastoupení advokátní kanceláří nebo jiných schváleným subjektem. Po povolení oddlužení soudem může být jedna měsíční splátka na všechny Vaše dluhy. Vlastníte nemovitost nebo drahé auto? Pravděpodobně dojde ke zpeněžení. Zde je návod, jak můžete postupovat:

  1. Vyplňte číslo v horní části této stránky nebo přímo volejte
  2. Domluvte si osobní schůzku ve Vašem regionu
  3. Svěřte se s problémem a nechte se zastupovat
  4. Respektujte podmínky procesu oddlužení

Následně by mělo dojít k úspěšnému a kompletnímu oddlužení, kdy již nemáte žádné dluhy. Dostat se z dluhů může trvat několik let, ale doporučuje se začít co nejdříve. Tím dříve totiž budete moci žít bez dluhů.

Jaké jsou další možnosti?

Osobní bankrot neboli insolvence nemusí být pro každého. Existují další formy oddlužení, kterých lze ve špatné finanční situaci využít. V první řadě zkuste vyhledat pomoc u rodiny. Pokud toto není možné a to ani u přátel, vyhledejte finančního poradce nebo zkuste dluhy konsolidovat v bance. Jednejte s věřiteli o vážnosti Vaší situace a zkuste si domluvit mírnější splátkové kalendáře. Snažte se ušetřit každou korunu navíc a použít ji na dluhy.

V předlužení nemusíte být sami. Je hodně specializovaných osob, kteří dokáží ve špatné finanční situaci pomoci. Existuje mnoho řešení, jak se z dluhů dostat. První krok musíte udělat Vy. Pro to ostatní jsme tu my. Zkušenosti ostatní lidí, kteří si oddlužením prošli jsou vesměs pozitivní.

Rychlý kontakt x