Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

Dluhové poradenství | Kontakt 777 210 149

8.2.2018

Jsme zde pro všechny, kteří mají problém s dluhy. Naše dluhové poradenství je založeno na odbornost, kterou máme díky mnohaleté zkušenosti s pomocí k bezdlužnosti. Pomáháme především těm, kteří dlouhodobě nezvládají zbavit se dluhů a velmi často jim dluhy naopak narůstají. V rámci naší praxe umíme poradit s oddlužení formou osobního bankrotu (insolvence), konsolidace, výkupem nemovitostí, finančními radami ke zlepšení příjmu domácnosti či snížení nákladů. V případě potřeby zajišťujeme také právní dluhové poradenství včetně konzultací s věřiteli.

Jak Vám pomáháme?

Naším posláním je nabízet rady a telefonické konzultace zdarma z mnoha oblastí dluhového poradenství. Naše zaměření je vcelku široké a všechny zkušenosti Vám rádi předáme. Často kladené otázky jsou především ohledně zbavení se dluhů. Těší nás, že již mnoho z Vás se rozhodlo svoji horší finanční situaci řešit a že se s důvěrou obracíte právě na nás. Přistupujeme zodpovědně a individuálně ke každému, kdo nás osloví. Je nám jasné, že se nejedná o lehkou životní situaci, a proto nabízíme absolutní diskrétnost. Dluhové poradenství je především zaměřeno na níže vyjmenované oblasti:

 • Konsolidace úvěrů a splátek
 • Konzultace a rady ke zvýšení příjmu a snížení výdajů
 • Oddlužení, které může probíhat formou insolvence
 • Postup u výkupu nemovitostí
 • Dluhové poradenství také nabízí jednání s věřiteli
 • Jak postupovat při mobiliární exekuci
 • Jak řešit srážky ze mzdy

Samozřejmě se na nás můžete obrátit také s dalším dotazem, na které Vám dluhové poradenství odpoví. Snažíme se zlepšit finanční gramotnost obyvatelstva. Jednou za čas pořádáme semináře, které se věnují této problematice. Doporučujeme hlídat si splátkové kalendáře a dále se nezadlužovat. Vyhněte se také úvěrům a půjčkám, které mají vysoké úroky případně RPSN. Zkuste omezit Vaší spotřebu a dát splátkám dluhů prioritu. Po oddlužení se budete moci zase klidně nadechnout a užívat si života bez dluhů. Jsme tu pro Vás a rádi Vám poradíme.

Jak postupovat při žádosti o radu?

 1. Definování problému a ujasnění situace - zkuste si zjistit dluhy
 2. Kontaktujte nás na čísle 777 210 149 nebo skrze formulář výše
 3. Sdělte nám svůj problém a představu, jak Vám můžeme pomoci
 4. Podle nejlepšího vědomí a v dobré víře Vám poradíme s dluhovou situací

Jsme schopni také zajistit samotný výkon oddlužení. Projdeme spolu všechny potřebné podklady a v případě zájmu zanalyzujeme odborně situaci včetně právních dopadů. V případě předlužení lze řešit situaci osobním bankrotem. Tento způsob ale určitě není pro každého a je na důkladném zvážení, zda ho lze doporučit. Jeho bezespornou výhodou je ale fakt, že za určitých okolností nemusí dojít v průběhu insolvence k úhradě dluhů v plné výši.

Rychlý kontakt x