Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

nebo

Pomoc z dluhů | 777 210 149

Naším posláním je pomáhat předluženým lidem s dluhy. Poradíme Vám, jak požádat o pomoc z dluhů a probereme Vaše možnosti. Příčin vzniklé špatné finanční situace může být několik, ale podstatnější jsou právě řešení. Problémy jsou od toho, aby s k ním přistupovalo zodpovědně a hledali jste východisko. Naštěstí existují nástroje, které lze na oddlužení využít. Za předpokladu splnění podmínek lze mít zastavené úročení, ukončené vymáhání a život bez exekucí.

Jak Vám pomáháme?

Pomoci klientům s dluhy se věnujeme již řadu let. Osobní finanční krizi řeší stále ještě hodně občanů a naše poradna je zde pro Vás každý den v týdnu. Níže můžete najít výčet oblastí, v kterých Vám pomáháme nejčastěji.

Zastavit exekuce

Nepříjemná forma vymáhání, kterou lze ale zastavit. Exekuce může být ukončena insolvencí, promlčením či pro nevymahatelnost. Nenechte si líbit nátlak ze strany exekutorů a postavte s svým dluhům čelem. Poradíme Vám, jak se dají exekuce zastavit rychle a hlavně účinně.

Zahájit oddlužení

Naše advokátní kancelář má možnost Vám zpracovat návrh na povolení oddlužení, což je také nazýváno přihláškou do insolvence. Při splnění podmínek lze uvažovat o insolvenci jako o pomoci s dluhy, které již nelze řešit jinou cestou. Doporučujeme konzultaci zdarma ohledně vhodnosti osobního bankrotu právě pro Vás.

Poradna k insolvenci

Již probíhajícím insolvenčním řízením nabízíme bezplatnou poradnu, kde Vám pomáháme odpovídat na otázky týkající se již proběhlé insolvence. Prvním kontaktní osobou v případě dotazů by pro Vás měl být ins. správce, který vede Váš případ. Pokud se Vám s ním/ní nedaří spojit a potřebujete pomoc rychle, zavolejte nám.

Komunikace s věřiteli

Ještě před samotným výběrem toho správného oddlužení pro Vás, můžeme na základě plné moci vstoupit do komunikace s Vašimi věřiteli. Předmětem jednání může být mírnější splátkový kalendář či odklad splátek. Snažíme se také o odpuštění části úroků.

Oddlužení nemovitostí

Pokud vlastníte nemovitost nebo pouze podíl a máte dluhy, jsme zde pro Vás také. Pro oddlužení nemovitosti existují také možnosti realitního trhu, které Vám pomohou s dluhy a v některých případech zachrání nemovitost.

Jsme Vám nablízku

Je nám jasné, že jde o citlivé téma, které nechce sdělovat jen tak do telefonu. Naše síť dluhových poraden působí ve všech důležitých lokalitách tak, abychom k Vám byli nablízku. Doporučujeme špatnou finanční situaci řešit osobně a diskrétně s odborníkem na danou problematiku. Pomoc z dluhů vyžaduje pochopení celé situace. Domluvte si osobní schůzku blízko Vám nebo přímo u Vás doma. Pomáháme také pohybově postiženým, pro které je obtížné se dostavit do kanceláře.

Osobní schůzka

Jak celý proces funguje? V první řadě nám zavolejte nebo napište. Sdělte nám základně, co Vás trápí. Podle dané problematiky domluvíme osobní schůzku s návrhem řešení a poradíme Vám, jak postupovat dále. Umíme Vám také poradit, jak řešit nečekanou ztrátu příjmu či jak reagovat na zvýšení výdajů a kde nějakou tu korunu ušetřit. Pomoc s dluhy nabízíme každému bez rozdílu. Neberte si půjčky s nesmyslně vysokými úroky.

Rychlý kontakt x